GönderenKonu: Spain Auto Spare Parts Importers  (Okunma sayısı 814 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Spain Auto Spare Parts Importers
Tarih : 20-08-2016 Saat : 17:25

Spain Auto Spare Parts Importers

Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Fagor Electrodomésticos, Soc. Coop. (Grupo Mondragón)+34 943 719 100+34 943 037 119info@fagor.comhttp://www.fagor.com
Pando Metales, S.A.+34 944 977 171+34 944 977 170informacion@pandomet.comhttp://www.pandomet.com
Pando Metales, S.A.+34 937 711 717+34 937 711 718informacion@pandomet.comhttp://www.pandomet.com
Faders, S.A.+34 937 146 611+34 937 142 048faders@faders.eshttp://www.faders.es, http://www.sefes.es/faders/
Cuñado, S.A.+34 985 322 888+34 985 311 308ventas.gijon@cunado.comhttp://www.grupocunado.com
Boaya, S.L.+34 933 771 699+34 933 774 673info@boaya.eshttp://www.boaya.es
Frigicoll, S.A.+34 934 803 322+34 933 722 561frigicoll@frigicoll.eshttp://www.frigicoll.com, http://www.frigicoll.es
Danfoss Socla S.A.+34 913 165 987+34 913 734 123aalvarez@danfoss.comhttp://www.danfoss-socla.com
Bea Hispania, S.A.+34 935 606 106+34 935 689 990info@es.bea-group.comhttp://www.beahispania.com
Fundiciones Miguel Ros, S.A.+34 936 560 511+34 936 565 952compras@infun.eshttp://www.infun.es
Casa Masferrer, S.A.+34 938 463 444+34 938 465 356cmventas@casamasferrer.comhttp://www.casamasferrer.com
Olave, Solozábal Y Cía., S.A. (el Casco)+34 943 788 278+34 943 768 189el-casco@el-casco.eshttp://www.el-casco.es
Herrekor, S.L.+34 943 556 450+34 943 552 809herrekor@herrekor.eshttp://www.herrekor.es
Bombas Ideal, S.A.+34 961 402 143+34 961 402 131central@bombasideal.comhttp://www.bombasideal.com
Casli, S.A.+34 914 561 760+34 915 548 051administracion@casli.eshttp://www.casli.es
Maier Ferroplast, S.L.+34 986 343 420+34 986 342 999gernika@maier.maier.eshttp://www.ferroplast.es, http://www.maier.es
Flex N Gate España, S.A.+34 938 499 133+34 938 494 103sales@flex-n-gate.comhttp://www.flex-n-gate.com
Fondon Redes Y Fluidos, S.L.+34 985 310 351+34 985 096 622administracion@fondon.orghttp://www.fondonglobal.com, http://www.fondonredes.com
Hastinik, S.A.+34 935 653 004+34 935 653 010comercial@hastinik.comhttp://www.grupohastinik.com
Polifluor, S.L.+34 943 694 119+34 943 690 362export@polifluor.comhttp://www.polifluor.com
Salvador Escoda, S.A.+34 934 462 780+34 934 569 032info@salvadorescoda.comhttp://www.salvadorescoda.com
Elring Klinger, S.a.u.+34 977 770 096+34 977 770 815info@elringklinger.es 
Riera Nadeu, S.A.+34 935 648 000+34 933 075 302comercial@rieranadeu.comhttp://www.rieranadeu.com
Disyuntor Regulador A S D, S.A.+34 916 956 222+34 916 953 606compras@asddisyuntor.comhttp://www.asddisyuntor.com
Kide, Soc. Coop.+34 946 036 200+34 946 036 220kide@kide.comhttp://www.kide.com
Lingotes Especiales, S.A. (LINES)+34 983 305 249+34 983 302 772lingotes@lingotes.comhttp://www.lingotes.com
Federal Mogul Friction Products, S.A.+34 932 256 452+34 934 602 760recepcion.personal@federalmogul.comhttp://www.federalmogul.com
X.B. Components, S.A.+34 934 970 022+34 934 658 330xb@xbcomponents.comhttp://www.xbcomponents.com
Productos Erico, S.A.+34 934 677 726+34 934 677 725ericospain@erico.comhttp://www.erico.com
Faust y Kammann, S.L.+34 954 576 790+34 954 582 006fks@fyk.eshttp://www.fyk.es
Euro Herramientas, S. A.+34 913 504 198+34 913 500 217euroherramientas@euroherramientas.com 
Schunk Ibérica, S.A.+34 913 940 900+34 916 920 503mail@schunk.eshttp://www.schunk.es
Sercomatex, S.A.+34 938 334 242+34 938 334 290sercomatex@sercomatex.comhttp://www.sercomatex.com
Tecpesa, S.A.+34 918 797 975+34 918 832 022info@tecpesa.comhttp://www.tecpesa.es
Rosmil Industrial, S.A.+34 902 400 211+34 944 710 273rosmil@rosmil.comhttp://www.rosmil.com
Nacional Motor, S.a.u.+34 935 657 878+34 935 657 802derbi@derbi.comhttp://www.derbi.es, http://www.planetderbi.com
Tecnautomat, S.A.+34 985 316 171+34 985 316 524asturias@tecnautomat.comhttp://www.tecnautomat.com
Tecnautomat, S.A.+34 937 886 500+34 987 889 842barcelona@tecnautomat.comhttp://www.tecnautomat.com
Tenneco Automotive Ibérica, S.A.+34 943 709 000+34 943 709 119mpazicas@tenneco.comhttp://www.tenneco.com
Gkn Geplasmetal, S.A.+34 976 465 254+34 976 571 132geplasmetal@gknoffhighway.comhttp://www.geplasmetal.es
Macla, S.A.+34 937 412 900+34 937 412 950macla@macla.eshttp://www.macla.es
Schmalz, S.A.+34 902 200 775+34 944 807 264schmalz@schmalz.eshttp://www.schmalz.es
Asthor Agrícola, S.A.+34 985 303 752+34 985 794 325invernaderos@asthor.comhttp://www.asthor.com, http://www.fade.es/asthor-agricola/
Suministros Salju, S.A.+34 968 832 499+34 968 833 619salju@telefonica.net 
Faist Isonit, S.A.+34 935 885 850+34 937 861 510yolanda.pueyo@faist-chentec.comhttp://www.faist-chentec.com
Interagri, S.A.+34 973 221 477+34 973 221 190interagri@interagri.eshttp://www.interagri.es
Industrias Alga, S.A.+34 946 202 058+34 946 201 363alga@ind-alga.comhttp://www.ind-alga.com, http://www.ind-alga.com/
Morganite Española, S.A.+34 944 642 255+34 944 642 877morgan@morganitespain.comhttp://www.morganitespain.com
Suministros Industriales Viper, S.A.+34 947 485 662+34 947 484 379suministrosviper@suministrosviper.comhttp://www.suministrosviper.com
Magsor Postventa, S.A.+34 961 200 000+34 961 202 899magsor@telefonica.net 
Autorecambios Peñalver, S.A.+34 968 192 499+34 968 238 213adpenalver@adpenalver.com 
Frezite Herramientas De Corte, S.L.+34 963 135 131+34 963 796 810comercial@frezite.comhttp://www.frezite.pt
Comercial Del Motor, S.A.+34 917 109 930+34 917 109 932cm@comercialdelmotor.comhttp://www.comercialdelmotor.com
Mecanica Cientifica, S.A.+34 916 962 115+34 916 826 898comercial@mecacisa.comhttp://www.getafeiniciativas.es/mcientifica/on_line.htm, http://www.mecacisa.com
Lizarte, S.A.+34 948 303 436+34 948 303 422info@lizarte.comhttp://export.navarra.net/paghtml/lizar.htm, http://www.lizarte.com
Manufactura Moderna De Metales, S.A.+34 936 803 161+34 936 688 005metales@mmm.eshttp://www.mmm.es
Hijos De A. Ferrer Dalmau, S. A.+34 934 463 971+34 934 883 290info@ferrer-dalmau.comhttp://www.ferrer-dalmau.com, http://www.mathisag.com
Graupe, S.A.+34 935 880 594+34 935 880 469info@graupe.comhttp://www.graupesa.com
Alstom Transporte, S.A.+34 935 755 000+34 935 742 996 http://www.alstom.com
Electricfor, S.A.+34 935 860 045+34 935 860 048electricfor@electricfor.comhttp://www.electricfor.com, http://www.electrifor.com
Remle, S.A.+34 934 562 903+34 934 331 907remle@remle.comhttp://www.remle.com
Suministros Homs, S.A. (TRANSLINK)+34 938 017 405+34 938 045 760jhoms@suministroshoms.comhttp://www.suministroshoms.com
Comercial Jope, S.A.+34 948 331 313+34 948 331 215jope@comercialjope.comhttp://www.comercialjope.com
Mahle, S.A.+34 938 933 104+34 938 116 901 http://www.mahle.com
Rinder Industrial, S.A.+34 946 270 030+34 946 270 238rinder@rinder.comhttp://www.rinder.com
Ballestas Carrasco, S. L.+34 918 720 014+34 918 719 068ballestas-carrasco@ballestas-carrasco.comhttp://www.ballestas-carrasco.com
Lifasa International Capacitors, S.A.+34 935 747 017+34 938 792 664info@lifasa.comhttp://lifasa.com, http://www.lifasa.com