GönderenKonu: Spain Plastic Packaging Importers  (Okunma sayısı 551 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Spain Plastic Packaging Importers
Tarih : 20-08-2016 Saat : 17:20

Spain Plastic Packaging Importers 

Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Embamat Eu, S.A.+34 902 345 209+34 937 312 671embamat@embamat.comhttp://www.embamat.com
Congost Plastic, S.A.+34 938 448 684+34 938 448 718congost@congost.comhttp://www.congost.com
Franjorsol, S.L.+34 941 436 288+34 941 436 474franjorsol@terra.es 
Steplax, S.A.+34 977 167 894+34 977 167 680steplax@steplax.comhttp://www.steplax.com
Huhtamaki Spain, S.L.+34 964 674 112+34 964 674 113reception.desk@es.huhtamaki.comhttp://www.huhtamaki.com, http://www.huhtmaki.com
Suministros Homs, S.A. (TRANSLINK)+34 938 017 405+34 938 045 760jhoms@suministroshoms.comhttp://www.suministroshoms.com
Envases Plásticos Del Ter (ENPLATER)+34 972 755 020+34 972 761 579info@enplater.comhttp://www.enplater.com
Sistemas De Embalaje Sorsa, S.A.+34 937 214 000+34 937 214 440comer@sorsa.eshttp://www.sefes.es/sorsa/, http://www.sorsa.es
Termoconformats Del Bages, S.L. (TCB)+34 938 771 050+34 938 773 869tcb@termoconformatsdelbages.comhttp://www.termoconformatsdelbages.com
Plásticos Torrijos, S.L.+34 925 761 100+34 925 762 484pt@plasticos-torrijos.comhttp://www.plasticos-torrijos.com
Nordenia Ibérica Barcelona, S.A.+34 937 287 400+34 937 287 428barcelona@nordenia.comhttp://www.nordenia.com
Inpropack, S.L.+34 916 156 912+34 916 152 893administracion@inpropack.eshttp://www.impropack.es, http://www.inpropack.es
Industrias Plásticas Arias, S.L.+34 982 207 058+34 982 207 063correo@plasticosarias.comhttp://www.plasticosarias.com
Plastigaur, S.A.+34 943 590 311+34 943 590 048ngarmendia@plastigaur.comhttp://www.plastigaur.com
Plasticos Reca, S.A.+34 983 560 418+34 983 560 250reca@plasticosreca.comhttp://www.plasticosreca.com
Vidrio Industrial Pobel, S.A.+34 913 803 318+34 913 803 216pobel@pobel.comhttp://www.pobel.com, http://www.pobel.com/
Walter Pack, S.L.+34 946 315 563+34 946 315 563comercial@walterpack.comhttp://www.walterpack.com, http://www.walterpack.com/
Metálico Plástico, S.A.+34 934 741 286+34 934 740 154metplas@metalicoplastico.comhttp://www.cambrabcn.es/metplas, http://www.metalicoplastico.com
Plásticos González, S.A.+34 972 850 375+34 972 850 962comercial@plasticosgonzalezsa.com 
Maniplastic, S.L.+34 947 298 133+34 947 298 134administracion@maniplastic.eshttp://www.maniplastic.es
Industrias Fiper, S.A.+34 938 787 910+34 938 772 760fiper@fiper.eshttp://www.fiper.es
Brafim Mecplast, S.L.+34 937 296 000+34 937 294 627atencioncliente@brafim.comhttp://www.brafim.com
Industrias Anfra, S.A.+34 968 897 030+34 968 801 812anfra@anfra.eshttp://www.anfra.es
Gpi Espagne, S.L.+34 936 531 184+34 936 531 902gpi@sefes.eshttp://www.gpi.fr
Plasgen Materias Plásticas, S.L.+34 955 901 065+34 955 900 233comercial@plasgen.eshttp://www.plasgen.es
Repli, S.L.+34 902 102 253+34 938 421 144comercial@repli.eshttp://www.repli.es, http://www.repli.es/
Plásticos Decorativos E Industriales, S.A. (PLADINSA)+34 918 464 487+34 918 464 597info@pladinsa.comhttp://www.pladinsa.com
Stock Plus, S.L.+34 977 713 351+34 977 570 165stockplus@stockplus.eshttp://www.stockplus.es
United Packing Company, S.A. (UNIPACK)+34 964 244 935+34 964 240 482unipack@unipack.eshttp://www.tcorpin.com/unipack, http://www.unipack.es
Grupo Ceem Packaging, S.A.+34 902 190 184+34 965 682 936comercial@grupoceem.comhttp://www.grupoceem.com
Transformaciones Plásticas Ital, S.L.+34 947 298 587+34 947 298 442tpital@tpital.comhttp://www.tpital.com
Manufacturas J.b.a., S.L.+34 976 503 325+34 976 505 042info@manufacturasjba.comhttp://www.manufacturasjba.com
Promofactor, S.L.+34 954 234 890+34 954 628 022promofactor@promofactor.comhttp://www.promofactor.com
Envases Food Pac Service, S.L.+34 961 218 103+34 961 213 893info@foodpacservice.comhttp://www.foodpacservice.com