GönderenKonu: Spain Packaging Machine Importers  (Okunma sayısı 732 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Spain Packaging Machine Importers
Tarih : 20-08-2016 Saat : 17:16

Spain Packaging Machine Importers

Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Gosag, S.a.u.+34 915 776 277+34 915 775 108gosag@gosag.comhttp://www.gosag.com
Omni Comercial, S.A.+34 936 580 832+34 936 582 038info@omnicomercial.comhttp://www.omni.cat, http://www.omnicomercial.com
Suñer, S.A.+34 934 323 845+34 937 255 342comercial@sunersa.eshttp://www.sunersa.es
Tratécnica, S.A.+34 913 802 200+34 913 802 652filtracion@tratecnica.comhttp://www.tratecnica.com
Seta, Sociedad Española De Tratamiento Agua, S.L. (SETA)+34 916 661 664+34 916 669 505seta@gruposeta.comhttp://www.gruposeta.com, http://www.gruposeta.com/
Polifluor, S.L.+34 943 694 119+34 943 690 362export@polifluor.comhttp://www.polifluor.com
Tecno-Aguas Asesores, S.L.+34 933 407 850+34 933 494 329info@tecnoaguas.eshttp://www.tecnoaguas.es
Operon, S.A.+34 976 463051+34 976 503 531info@operon.eshttp://www.operon.es
Estanflux, S.A.+34 933 516 151+34 933 523 845comercial@estanflux.eshttp://www.estanflux.com, http://www.estanflux.es
Contagas, S.A.+34 933 940 222+34 933 940 229contagas@contagas.comhttp://www.contagas.com
Riera Nadeu, S.A.+34 935 648 000+34 933 075 302comercial@rieranadeu.comhttp://www.rieranadeu.com
Refractarios Especiales Castel, S.A.+34 935 880 069+34 935 880 105julian@castelsa.e.telefonica.net 
Msa Española, S.a.u.+34 933 725 162+34 933 726 657info@msa.eshttp://www.msa.es
Matelco, S.A.+34 934 340 877+34 934 340 541comercial@matelco.comhttp://www.matelco.com
Epidor, S.A.+34 963 990 060+34 963 990 064epidor@epidor.comhttp://www.epidor.com
Sogimair, S.A.+34 936 401 691+34 938 707 755central@sogimair.comhttp://www.sogimair.com
Rayter, S.A.+34 944 570 500+34 944 570 909rayter@rayter.eshttp://www.rayter.es
Faust y Kammann, S.L.+34 954 576 790+34 954 582 006fks@fyk.eshttp://www.fyk.es
Labclinics, S.A.+34 934 464 700+34 933 481 039info@labclinics.comhttp://www.labclinics.com, http://www.labclinics.com/
Talleres Mercier, S.A.+34 976 561 017+34 976 563 855mercier@talleresmercier.eshttp://www.talleresmecier.es, http://www.talleresmercier.es
Schunk Ibérica, S.A.+34 913 940 900+34 916 920 503mail@schunk.eshttp://www.schunk.es
Sercomatex, S.A.+34 938 334 242+34 938 334 290sercomatex@sercomatex.comhttp://www.sercomatex.com
Meadwestvaco Embalaje, S.L. (MEADWESTVACO)+34 934 878 065+34 934 878 065 http://www.mead.com, http://www.meadwestvaco.com
Antonio Matachana, S.A.+34 932 230 721+34 934 855 210info@matachana.comhttp://www.matachana.com
Interagri, S.A.+34 973 221 477+34 973 221 190interagri@interagri.eshttp://www.interagri.es
Suministros Industriales Y Del Embalaje, S. A. (SIESA)+34 934 850 625+34 934 851 012siesa@siesa.eshttp://www.siesa.es
Dismol Masquefa, S.L.+34 937 725 228+34 937 728 889dismol@dismol.comhttp://www.dismol.com
Electromecánicas Mc, S.A.+34 972 853 646+34 972 853 642dgutierrez@emcsa.comhttp://www.emcsa.com
Hydrofer, S.A.+34 934 752 000+34 933 290 074hydrofer@hydrofer.eshttp://www.hydrofer.com
Congost Plastic, S.A.+34 938 448 684+34 938 448 718congost@congost.comhttp://www.congost.com
Mecanica Cientifica, S.A.+34 916 962 115+34 916 826 898comercial@mecacisa.comhttp://www.getafeiniciativas.es/mcientifica/on_line.htm, http://www.mecacisa.com
Macsa Id, S.A.+34 932 132 262+34 938 738 798macsa@macsa.eshttp://macsaidsa.com, http://www.macsa.es
Pronautic, S.L.+34 936 333 680+34 936 625 733info@pronautic.nethttp://www.pronautic.net
Adiego Hermanos, S.A.+34 902 300 770+34 976 505 287ah@adiego.comhttp://www.adiego.com
Manufacturas De Fieltros Industriales, S. A. (MAFINSA)+34 935 803 568+34 935 805 073fieltros@mafinsa.eshttp://www.mafinsa.es
Electricfor, S.A.+34 935 860 045+34 935 860 048electricfor@electricfor.comhttp://www.electricfor.com, http://www.electrifor.com
Porta Sistemas, S.L.+34 977 338 750+34 977 326 099porta@portasistemas.comhttp://www.portasistemas.com, http://www.portasistemas.es
Suministros Homs, S.A. (TRANSLINK)+34 938 017 405+34 938 045 760jhoms@suministroshoms.comhttp://www.suministroshoms.com
P.i. Prosider Ibérica, S.A.+34 947 484 962+34 947 485 031prosider@prosider.eshttp://www.prosider.es
Samifi Española, S.A.+34 935 886 002+34 935 883 977samifi@samifi.es 
Aplicaciones De Metales Sinterizados, S.A. (AMES)+34 936 327 313+34 936 854 488sales@ames.eshttp://www.ames.es
Ibérica De Válvulas, S.A. (IVALSA)+34 918 878 700+34 918 878 764info@ivalsa.comhttp://www.ivalsa.com
Fivemasa, S.A.+34 944 249 457+34 944 238 733comercial@fivemasa.comhttp://www.fivemasa.com
Nordenia Ibérica Barcelona, S.A.+34 937 287 400+34 937 287 428barcelona@nordenia.comhttp://www.nordenia.com
Comercial Hydi, S.L.+34 932 030 158+34 932 049 118info@comercialhydi.com 
Comosa Strapp, S.A.+34 935 750 844+34 935 647 194comosastrapp@comosastrapp.eshttp://www.comosastrapp.es, http://www.sefes.es/comosa/
Pedros, S. L.+34 961 769 300+34 961 769 199administracion@pedros-sl.comhttp://www.pedros-sa.es, http://www.pedros-sl.com
Bomba Elías, S.A.+34 936 996 004+34 936 971 609info@elias.eshttp://www.elias.es
Fundiciones Urbina, S.A.+34 945 465 720+34 945 465 728alazcano@furbina.comhttp://www.furbina.com, http://www.sea.es/furbina
Inpropack, S.L.+34 916 156 912+34 916 152 893administracion@inpropack.eshttp://www.impropack.es, http://www.inpropack.es
Unice Toys, S.L.+34 948 536 000+34 948 536 122balls@unicesa.comhttp://www.unicesa.com
Impuls Tecnologies, S.A.+34 937 271 123+34 937 271 458ispa@bluestarinc.comhttp://www.bluestarinc.com, http://www.impulsgroup.com
Ferretería Santa Engracia, S.A.+34 916 214 520+34 916 214 531ignacio@fse1.comhttp://www.ferreteriasantaengracia.com
Sulzer Pumps Wastewater Spain, S.A.+34 916 702 851+34 916 666 922info.abs.es@cardo.comhttp://www.abspumps.com, http://www.cardo.com
Sulzer Pumps Wastewater Spain, S.A.+34 932 632 900+34 933 360 410info.esa@absgroup.comhttp://www.absgroup.com.es
Sulzer Pumps Wastewater Spain, S.A.+34 954 259 410+34 954 259 099info.esa@absgroup.comhttp://www.absgroup.com.es
Sulzer Pumps Wastewater Spain, S.A.+34 952 201 521+34 952 201 545javier.ruiz@cardo.comhttp://www.absgroup.es
Sulzer Pumps Wastewater Spain, S.A.+34 986 493 121+34 986 494 848info.esa@absgroup.comhttp://www.absgroup.com.es
Sulzer Pumps Wastewater Spain, S.A.+34 946 312 074+34 946 314 490info.esa@absgroup.comhttp://www.absgroup.com.es
Sulzer Pumps Wastewater Spain, S.A.+34 965 283 912+34 965 283 754marketing.esa@sulzer.comhttp://www.absgroup.com.es, http://www.sulzer.com
Pancorbo, S.A.+34 913 595 802+34 913 598 245pancorbo@infonegocio.com 
Mini Pleat Filter, S.L. (M.P.F.)+34 902 196 736+34 937 312 698mpf@mpf.eshttp://www.mpf.es
Oerlikon Soldadura, S.A.+34 976 104 700+34 976 104 029oerlikon@airliquide.comhttp://www.oerlikon.es
Quilton, S.A.+34 944 910 166+34 944 607 647quilton@quilton.comhttp://www.quilton.com, http://www.quilton.es
Samark, S.A.+34 937 537 373+34 933 001 826info@samark.eshttp://www.samark.es
Lapeyra & Taltavull, S.L.+34 934 558 806+34 933 479 511info@lapeyra.orghttp://www.lapeyra.org
Luwa Española, S.A.+34 933 317 122+34 936 661 654info@luwa.eshttp://www.luwa.es
Spr Emparrillados, S.A.+34 902 422 250+34 902 422 250spr@spr.eshttp://www.spr.es
Bemasa Caps, S.A.+34 968 614 919+34 968 615 465bemasa@bemasa.comhttp://www.bemasa.com