GönderenKonu: Spain Flour Importers  (Okunma sayısı 563 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Spain Flour Importers
Tarih : 20-08-2016 Saat : 17:04

 Spain Flour Importers 

Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Angope, S.L.+34 935 804 142+34 935 806 126angope@angope.eshttp://www.angope.es
Lorda Y Roig, S.A.+34 933 130 800+34 933 131 966lyrsa@lordayroig.comhttp://www.lordayroig.com
Harinera Vilafranquina, S.A.+34 938 920 088+34 938 922 802harine01@hvsa.eshttp://www.hvsa.es
Comercial Godó, S.L.+34 938 033 554+34 938 043 866compras@comercialgodo.comhttp://www.comercialgodo.com
Ifa Española, S.A.+34 916 610 460+34 916 615 880smartinez@grupoifa.eshttp://www.grupoifa.com
Fills De Moretó, S.A.+34 936 359 096+34 935 795 120administracio@moreto.eshttp://www.moreto.es
Harineras Villamayor, S.A.+34 974 270 175+34 974 270 317info@harinerasvillamayor.comhttp://www.harinerasvillamayor.com
Bide Onera Vasca, S.c. L.+34 944 374 037+34 944 374 037bideonera@bideonera.eshttp://www.bideonera.es
Congost Plastic, S.A.+34 938 448 684+34 938 448 718congost@congost.comhttp://www.congost.com
Harivasa 2000, S.A. (HARIVASA)+34 948 317 711+34 948 317 710comercial@harivasa.comhttp://www.harivasa.com
Harinas Gabino Bobo, S.A.+34 980 521 513+34 980 521 161info@gabinobobo.comhttp://www.gabinobobo.com
Stolz, S.A.+34 916 524 291+34 913 501 315stolz@stolzsa.comhttp://www.stolzsa.com, http://www.stolzsa.com/
Brenntag Química, S.A.+34 944 221 643+34 944 100 526norte@brenntag.eshttp://www.brenntag.es
Bunge Ibérica, S.A.+34 934 705 320+34 934 733 120 http://www.bungeiberica.com
Limpieza Y Recubrimientos Para Panificación, S.L. (LIRPA)+34 938 498 422+34 938 414 570lirpa@lirpa.eshttp://www.lirpa.es
Comercial Ansa, S.A.+34 971 604 744+34 971 605 360comercialansa@comercialansa.com 
Gastronorm Europa, S.A.+34 938 280 933+34 935 885 106mail@gastronorm.comhttp://www.gastronorm.com, http://www.gatronorm.com
Frutas En Almíbar González Y González, S.A.+34 917 293 908+34 917 680 384comercial@gonzalezygonzalez.comhttp://www.gonzalezygonzalez.com
Rana Hispania, S.A.+34 964 723 420+34 964 227 091ranahispania@ranahispania.nethttp://www.rana.it
Almacenes Delgado E Hijos, S.L.+34 924 492 831+34 924 492 619almacenesdelgado@hotmail.comhttp://www.almacenesdelgado.com
Buhler, S.A.+34 916 929 100+34 916 929 101buhler.madrid@buhlergroup.comhttp://www.buhlergroup.com
Agromay - Soluciones Técnicas, S.L.+34 915 099 900+34 915 098 756agromay@agromay.comhttp://www.agromay.com
Arroces Y Cereales, S.A.+34 962 858 601+34 962 855 522arcesa@arcesa.comhttp://www.arcesa.com, http://www.euricom.it/arcesa.htm
Comercio Internacional Luso Español, S.A. (CILESA)+34 915 062 510+34 914 687 878mail@boltoncile.eshttp://www.boltoncile.es
Almacenes Bentolila, S.L.+34 956 501 597+34 956 501 426ant.casado@albento.comhttp://www.albento.com
Agrosa Cefer, S.A.+34 949 850 530+34 949 890 436info@grupoagrosa.comhttp://www.grupoagrosa.com
Elausa Electrónica I Automatismes, S.L.+34 938 120 077+34 938 892 387info@elausa.comhttp://www.elausa.com
Lignotech Ibérica, S.A.+34 942 892 700+34 942 801 860lignotech@mundivia.eshttp://www.lignotech.com
Font Agro Industrial, S.A.+34 973 533 535+34 973 533 536msole@font-intl.comhttp://www.fontagroindustrial.com
Urzola Distribuidores S.L.+34 976 504 727+34 976 503 718urzola@urzoladistribuidores.comhttp://www.urzoladistribuidores.com
Sar Labortecnic, S.A.+34 933 456 700+34 933 461 304labortecnic@labortecnic.comhttp://www.labortecnic.com
Wmf Española, S.A.+34 913 580 676+34 913 581 535wmfesp@wmf.eshttp://www.wmf.es, http://www.wmf.es/
Vimax, S.A.+34 935 606 811+34 933 120 355vimax@vimax-sa.comhttp://www.vimax-sa.com
Mármoles Antonio Sáez, S.L.+34 958 442 630+34 958 442 510info@marmolesantoniosaez.comhttp://www.marmolesantoniosaez.com
Pescaira, S.L.+34 986 298 900+34 986 298 904pescaira@pescaira.comhttp://www.pescaira.com
Harinas La Esperanza, S.L.+34 941 327 036+34 941 327 568h.esperanza@fer.eshttp://www.fer.es/h.esperanza
Industrias Fapp, S.A.+34 938 737 740+34 938 737 963fappsa@fappsa.comhttp://www.fappsa.com
Iberprotein, S.L.+34 963 307 512+34 963 305 916iberprotein@iberprotein.es 
Maicerías Españolas, S.A. (DACSA)+34 961 850 052+34 961 851 017cial.arroz@dacsa.comhttp://www.arrozdacsa.com, http://www.dacsa.com
Roure Tectosa, S.L.+34 935 443 720+34 935 603 602comercial2@rouretectosa.comhttp://www.rouretectosa.com
Prosper Asia, S.L.+34 915 427 708+34 911 817 688info@ProsperAsia.comhttp://www.ProsperAsia.com
Adtec A.m.i., S.L.+34 938 505 577+34 938 515 791info@adtec.cathttp://www.adtec.cat
Servecar De Elevación, S.L.+34 918 851 825+34 918 851 825servecarelevacion@telefonica.nethttp://www.servecar.es
Emilio Peña, S.A. (EPSA)+34 961 567 168+34 961 567 176epsa@epsa.nethttp://www.epsa.net
Lleal, S.A.+34 902 374 000+34 933 877 292lleal@lleal.comhttp://www.lleal.com
Comercial Agrícola Ribadeo, S.L.+34 982 131 158+34 982 131 158jumarpri4@hotmail.com 
Alimentación Varma, S.A.+34 916 618 210+34 916 620 063info@varma.comhttp://www.varma.com