GönderenKonu: Spain Agricultural Machine Importers  (Okunma sayısı 688 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Spain Agricultural Machine Importers
Tarih : 20-08-2016 Saat : 16:38
Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Agric-Bemvig, S.A.+34 938 502 525+34 938 570 893info@agricbemvig.comhttp://www.agricbemvig.com
Frigicoll, S.A.+34 934 803 322+34 933 722 561frigicoll@frigicoll.eshttp://www.frigicoll.com, http://www.frigicoll.es
Danfoss Socla S.A.+34 913 165 987+34 913 734 123aalvarez@danfoss.comhttp://www.danfoss-socla.com
Talleres López Gallego, S.L.+34 916 474 711+34 916 470 417lopezgallego@infonegocio.com 
Sandvik Española, S.A.+34 935 717 555+34 935 717 614sandvik.es@sandvik.comhttp://www.sandvik.com, http://www.sandvik.coromant.com/es
Casli, S.A.+34 914 561 760+34 915 548 051administracion@casli.eshttp://www.casli.es
Electrolux Professional, S.A. (ELECTROLUX)+34 937 290 456+34 937 186 523els.info@electrolux.eshttp://www.laundrysystems.electrolux.es
Unitronics, S.a.u.+34 915 400 125+34 915 401 068info@unitronics-electrics.comhttp://www.telecom-unitronics.com, http://www.unitronics-electric.com, http://www.unitronics-vision.com
Angope, S.L.+34 935 804 142+34 935 806 126angope@angope.eshttp://www.angope.es
Mondial Forni, S.A.+34 935 906 940+34 935 891 505mbox@mfe.eshttp://www.mondialforni.com
Polifluor, S.L.+34 943 694 119+34 943 690 362export@polifluor.comhttp://www.polifluor.com
Alfersan, S.A.+34 983 305 344+34 983 394 426alfersansa@alfersan.comhttp://www.alfersan.com
Estanflux, S.A.+34 933 516 151+34 933 523 845comercial@estanflux.eshttp://www.estanflux.com, http://www.estanflux.es
Pedro Roquet, S.A.+34 914 332 695+34 915 526 079centro@roquet.eshttp://www.pedro-roquet.com
Epidor, S.A.+34 963 990 060+34 963 990 064epidor@epidor.comhttp://www.epidor.com
Buenaventura Giner, S.A.+34 935 873 737+34 935 888 550buenaventura@giner.comhttp://www.giner.com
Cooperativa Agraria Comarcal Plana De Vic+34 938 852 213+34 938 894 057cpv@cpv-vic.comhttp://www.cpv-vic.com
Danobat, Soc.Coop.+34 943 748 044+34 943 743 138danobat@danobat.comhttp://www.danobat.com, http://www.danobatgroup.com
Rayter, S.A.+34 944 570 500+34 944 570 909rayter@rayter.eshttp://www.rayter.es
Faust y Kammann, S.L.+34 954 576 790+34 954 582 006fks@fyk.eshttp://www.fyk.es
Euro Herramientas, S. A.+34 913 504 198+34 913 500 217euroherramientas@euroherramientas.com 
Black & Decker Iberica Sociedad Comanditaria Por Acciones, S.A.+34 934 797 400+34 934 797 419juan.jose.rodriguez@blackdecker.comhttp://www.blackanddecker.es
Schunk Ibérica, S.A.+34 913 940 900+34 916 920 503mail@schunk.eshttp://www.schunk.es
Sercomatex, S.A.+34 938 334 242+34 938 334 290sercomatex@sercomatex.comhttp://www.sercomatex.com
Rosmil Industrial, S.A.+34 902 400 211+34 944 710 273rosmil@rosmil.comhttp://www.rosmil.com
Conservera Laredana, S.L.+34 942 628 100+34 942 628 102conservalaredana@laredana.comhttp://www.laredana.com
Ehlis, S.A.+34 936 820 006+34 936 531 590ehlis@ehlis.eshttp://www.ehlis.es
Plásticos Huelva, S.A.+34 959 356 175+34 959 657 499info@plasticoshuelva.comhttp://www.plasticoshuelva.es
Proyectos Técnicos Y Suministros, S.L. (PROTEC)+34 937 270 595+34 937 253 995protecsbd@terra.eshttp://www.proyectostecnicos.net
Suministros Salju, S.A.+34 968 832 499+34 968 833 619salju@telefonica.net 
Interagri, S.A.+34 973 221 477+34 973 221 190interagri@interagri.eshttp://www.interagri.es
Suministros Industriales Viper, S.A.+34 947 485 662+34 947 484 379suministrosviper@suministrosviper.comhttp://www.suministrosviper.com
Toldos Barry, S.L.+34 985 740 086+34 985 742 071barry@toldosbarry.eshttp://www.toldosbarry.es
Dismol Masquefa, S.L.+34 937 725 228+34 937 728 889dismol@dismol.comhttp://www.dismol.com
Pescaderías Coruñesas, S.L.+34 914 012 290+34 915 537 736corunesas@pescaderiascorunesas.eshttp://www.pescaderiascorunesas.es
Maquinaver, S.A.+34 914 085 133+34 914 076 648comercial@maquinaver.eshttp://www.maquinaver.es, http://www.noel-b.com/maquinaver
Frigorifics Ferrer, S.A.+34 938 862 500+34 938 861 543fferrer@fferrer.eshttp://www.fferrer.es
Frezite Herramientas De Corte, S.L.+34 963 135 131+34 963 796 810comercial@frezite.comhttp://www.frezite.pt
Congost Plastic, S.A.+34 938 448 684+34 938 448 718congost@congost.comhttp://www.congost.com
Franjorsol, S.L.+34 941 436 288+34 941 436 474franjorsol@terra.es 
Sociedad Industrial De Transmisiones, S.A. (SIT)+34 902 457 200+34 902 431 278atencioncliente@sitsa.eshttp://www.sitsa.es
Graupe, S.A.+34 935 880 594+34 935 880 469info@graupe.comhttp://www.graupesa.com
Hierros Del Mediterráneo, S.A.+34 902 333 666+34 977 338 646comercial.reus@hiemed.comhttp://www.hiemed.com, http://www.hiemesa.com
Peymadis, S.L.+34 965 102 417+34 965 103 003info@peymadis.es 
Lus Hermanos, S.L.+34 948 303 812+34 948 303 772lus@lus.infonegocio.comhttp://www.concesionario-jd.es/lushermanos
Adiego Hermanos, S.A.+34 902 300 770+34 976 505 287ah@adiego.comhttp://www.adiego.com
Gayner, S.A.+34 902 157 158+34 937 131 317comercial@gayner.nethttp://www.gayner.net
Nederland, S.A.+34 936 581 208+34 936 372 896nederland@chocoweb.comhttp://www.chocoweb.com
Cilindros Y Cromados, S.L. (CICROSA)+34 979 761 434+34 979 761 441compras@cicrosa.comhttp://www.cicrosa.com, http://www.tds.es/cicrosa
Suministros Homs, S.A. (TRANSLINK)+34 938 017 405+34 938 045 760jhoms@suministroshoms.comhttp://www.suministroshoms.com
Echazarra Emix, S.A.+34 913 143 492+34 934 744 363barcelona@echazarraemix.comhttp://www.echazarraemix.com
Talleres Carruxo, S.L.+34 982 512 862+34 982 523 964  
Conservas Silvia, S.L.+34 942 660 308+34 942 660 420info@conservassilvia.eshttp://www.consilvia.es
Alfa Dyser, S.L.+34 937 831 151+34 937 834 180alfa@alfadyser.comhttp://www.alfadyser.com
Carugil, S.L.+34 968 306 443+34 968 835 910sac@carugil.eshttp://www.carugil.es, http://www.levante.com/carugil/
Bongard Iberia, S.A.+34 935 737 878+34 935 737 870bongard@bongard.eshttp://www.bongard.es
Fegemu, S.A.+34 902 363 336+34 943 215 156info.fegemu@fegemu.eshttp://fegemuautomatismos.com, http://www.fegemu.es
Talleres Landaluce, S.A.+34 942 824 411+34 942 845 151info@landaluce.comhttp://www.landaluce.com
Ibérica De Válvulas, S.A. (IVALSA)+34 918 878 700+34 918 878 764info@ivalsa.comhttp://www.ivalsa.com
Estaliments Sabater, S.A.+34 937 414 235+34 937 579 241sabater@sabatergrup.comhttp://sabatergrup.com, http://www.sabatergrup.com
Industrias Cárnicas Binfrisa, S.A.+34 916 614 068+34 916 617 797binfrisa@binfrisa.comhttp://www.binfrisa.com
Bomba Elías, S.A.+34 936 996 004+34 936 971 609info@elias.eshttp://www.elias.es
Industrias Mail, S.A.+34 943 707 050+34 943 121 076mail@industriasmail.comhttp://www.industrialmail.com, http://www.industriasmail.com
Galaica Importadora De Maquinaria, S.A.+34 982 264 219+34 982 264 483gaima@gaima.nethttp://www.gaima.net
Alvarez Ballesteros Albapesca, S.L.+34 915 075 619+34 915 075 619albapesca@ono.com 
Jose Manuel Elizalde, S.A.+34 902 820 890+34 902 820 891aolmos@suministroselizalde.comhttp://www.suministroselizalde.com
Agromallorca, S.A.+34 971 432 136+34 971 434 162admon@agromallorca.es 
Javamar G, S.L.+34 917 787 000+34 917 772 182javamarg@terra.es 
Trimek, S.A.+34 945 430 718+34 945 465 799trimek@trimek.comhttp://www.trimek.com
Stolz, S.A.+34 916 524 291+34 913 501 315stolz@stolzsa.comhttp://www.stolzsa.com, http://www.stolzsa.com/
Ferretería Santa Engracia, S.A.+34 916 214 520+34 916 214 531ignacio@fse1.comhttp://www.ferreteriasantaengracia.com
Ofipack-Ofk, S.A.+34 936 804 864+34 934 335 801info@ofipack.eshttp://www.ofipack.es
Ofipack-OFK, S.A.+34 915 700 161+34 915 714 612info@ofipack.eshttp://www.ofipack.es
Julper, S.A.+34 913 598 707+34 913 596 944julper@terra.eshttp://www.alambradasjulper.es, http://www.alambresjulper.com
Turbaflor, S.L.+34 916 164 464+34 916 166 499turbaflor@turbaflor.comhttp://www.turbaflor.com, http://www.turbaflor.es
Maquinaria Agrícola Dionisio Montero, S.A. (MADIMSA)+34 979 802 041+34 979 802 141mondio@infonegocio.com 
Elis Manomatic, S.A.+34 935 735 400+34 935 735 402marketing@elis.comhttp://www.elis.com
Elis Manomatic, S.A.+34 918 463 284+34 918 463 338marketing@elis.comhttp://www.elis.com
Riegos Costa, S.L.+34 973 245 250+34 973 245 616rc@riegoscosta.comhttp://www.riegoscosta.com
Proseat Foam Manufacturing S.l.u.+34 938 272 672+34 938 272 681santpedor.recepcio@proseat.dehttp://www.proseat.de
Farival, S.A.+34 918 844 875+34 918 844 699farival@farival.eshttp://www.farival.es
Librado Maquinaria, S.A.+34 969 320 450+34 969 322 165librado@grupolibrado.comhttp://www.grupolibrado.com
Peiro, S.A.+34 934 642 040+34 934 645 040peiro@peiro.comhttp://www.peiro.com
Flores Valles, S.A.+34 913 581 818+34 913 580 567export@floresvalles.comhttp://www.floresvalles.com
El Coto De Rioja, S.A.+34 945 622 216+34 945 622 315cotorioja@elcoto.comhttp://www.elcoto.com