GönderenKonu: Spain Chocolate and Candy Importers  (Okunma sayısı 778 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Spain Chocolate and Candy Importers
Tarih : 20-08-2016 Saat : 16:33

 Spain Chocolate and Candy Importers 

Company nameTelephone  Fax E-mail addressWebsite
Tirma, S.A.+34 928 254 940+34 928 254 944 http://www.tirma.com
Solé Graells, S.A.+34 932 893 981+34 934 261 512gerencia@solegraells.comhttp://www.solegraells.com
Ganduxer Floriach, S.A.+34 932 954 740+34 933 198 652ganduxer@labonanova.com 
Chocolates Valor, S.A.+34 963 335 451+34 965 894 697chovalor@valor.eshttp://www.valor.es
Bide Onera Vasca, S.c. L.+34 944 374 037+34 944 374 037bideonera@bideonera.eshttp://www.bideonera.es
Frutas Hermanos Agüilar, S.L.+34 976 842 313+34 976 872 121frutas@frutasaguilar.comhttp://www.frutasaguilar.com
Frigorifics Ferrer, S.A.+34 938 862 500+34 938 861 543fferrer@fferrer.eshttp://www.fferrer.es
Costa Brava Fructicultors, S.L.+34 972 755 025+34 972 757 162costabrava@costabrava.coophttp://www.costabrava.com, http://www.costabrava.coop
Frutas Y Turrones, S.A.+34 967 325 284+34 967 328 059frutusa@frutusa.comhttp://www.turronsanandres.com
Frusangar, S.L.+34 916 082 819+34 916 084 729frusangar@hotmail.com 
Patatas Benidorm, S.L.+34 965 844 653+34 965 841 810patatasbenidorm@terra.es 
Premix Ibérica, S.A.+34 918 171 920+34 918 171 921premix.iberica@spain.inve.behttp://www.inve.com
Vandemoortele Ibérica, S.A.+34 934 999 800+34 934 999 811vdm.iberica@vandemoortele.comhttp://www.vandemoortele.com
Frutas Alba, S.A.+34 915 074 592+34 915 070 007alba@frutasalba.com 
Bluenet, S.L.+34 916 306 464+34 916 304 230bluenet@terra.es 
Drinksell, S.L.+34 913 662 262+34 913 658 201licores@drinksell.e.telefonnica.net 
Big Drum Ibérica, S.A.+34 977 759 900+34 977 759 930bigdrum@bigdrum.comhttp://www.bigdrum.com
Capella Fruits, S.L.+34 934 406 086+34 932 630 645a.capella@capellafruits.comhttp://www.capellafruits.com
Destilerías Manuel Acha Fábrica De Licores, S.A.+34 945 891 812+34 945 393 007administracion@destileriasacha.comhttp://www.destileriasacha.com
Sidra Escanciador, S.A.+34 985 890 050+34 985 891 172info@sidra-escanciador.comhttp://www.sidra-escanciador.com
Moner Cocoa, S.A.+34 936 585 411+34 936 376 764moner@monercocoa.comhttp://www.monercocoa.com
Trolli Ibérica, S.A.+34 961 340 823+34 961 325 852trolliberica@trolliberica.comhttp://www.trolli.de
Haribo Invest, S.A.+34 972 595 000+34 972 595 050haribo.es@es.haribo.comhttp://www.haribo.com
Frutas El Cipri, S.L.+34 953 755 901+34 953 757 225salvador.balboa@hotmail.com 
Natalia Especialidades, S.L.+34 952 426 868+34 952 584 242pedidos@nataliaespecialidades.comhttp://www.itelco.es/natalia
Cotrading, S.L.+34 938 794 858+34 938 792 969cotrading@cotrading.eshttp://www.cotrading.es
Alfonso Rivillas, S.L.+34 953 500 942+34 953 501 571riska@riska.eshttp://www.riska.es
Frutas David, S.L.+34 974 470 060+34 974 473 325comercial@frutasdavid.comhttp://www.frutasdavid.com
Caramelos Cerdán, S.L.+34 968 578 003+34 968 578 900carameloscerdan@carameloscerdan.comhttp://www.carameloscerdan.com
López Market, S.L.+34 916 063 511+34 916 063 898info@lopezmarket.eshttp://www.lopezmarket.es
Gofres Manneken Pis, S.L.+34 965 856 515+34 966 896 791comercial@gofresmannekenpis.comhttp://www.gofres-manneken-pis.com/
Agrogil Madrid, S.L.+34 916 422 335+34 916 422 335agrogil@wanadoo.es 
Almacenes Delgado E Hijos, S.L.+34 924 492 831+34 924 492 619almacenesdelgado@hotmail.comhttp://www.almacenesdelgado.com
Turrones Roig, S.A.+34 973 390 036+34 973 390 690info@turronesroig.comhttp://www.turronesroig.com
Hotelsa Alimentación, S.L.+34 971 432 141+34 971 759 347administracion@hotelsa.eshttp://www.hotelsa.es, http://www.otelsa.es
Dégerman, S.L.+34 916 291 710+34 916 282 618degerman@degerman.eshttp://www.degerman.es
Master Touch Publicidad, S.L.+34 913 148 192+34 913 154 056info@master-touch.comhttp://www.master-touch.com
Baby Foods, S.A.+34 968 687 844+34 968 694 747administracion@baby-foods.nethttp://www.baby-foods.net
La Flor de Rute, S.L.+34 957 538 661+34 957 538 634info@laflorderute.eshttp://www.laflorderute.es
Global Trade Foods, S.L.+34 976 631 052+34 976 633 147comercial@gtfoods.comhttp://www.gtfoods.com
Import Interbalear, S.L.+34 971 604 005+34 971 604 005info@interbaleargroup.eshttp://www.interbaleargroup.es
Promofactor, S.L.+34 954 234 890+34 954 628 022promofactor@promofactor.comhttp://www.promofactor.com
Atp Engineering & Packaging, S.L.+34 937 297 980+34 937 295 184atp@atp-tecnologia.eshttp://www.atp-tecnologia.es
Makpack Guirafa Packaging, S.L.+34 936 755 431+34 935 900 575sales@guirafa.comhttp://www.guirafa.com
Chocolat Bel, S.L.+34 952 821 924+34 952 821 924cbl@mercuryin.es 
Metro Cash & Carry, S.L.+34 928 121 270+34 928 121 273info@cashbroker.nethttp://www.cashbroker.net
Arc Eurobanan, S.L.+34 902 485 000+34 902 485 001eurobanan@eurobanan.comhttp://www.eurobanan.com
Reildu, S.L.+34 965 469 611+34 965 437 302info@revertehnos.comhttp://www.revertehnos.com
Compañía De Las Indias, S.A.+34 935 616 602+34 934 536 604ciaindia@ctv.eshttp://www.ciaindias.com
Innovaciones Y Técnicas Del Envasado, S.L.+34 915 061 692+34 915 061 693jmgarcia@itepack.com