GönderenKonu: Palestine Textile Importers  (Okunma sayısı 752 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Palestine Textile Importers
Tarih : 06-05-2016 Saat : 17:34

Palestine Textile Importers


Tags: Palestine,textile products,importer company,importers

Company NameTEL.FAXE-MAIL
Bethlehem Star Olive Wood Factory27646562741102hosh@p-ol.com
Handala - Beit Jibrin Cultural Center27529962752996 
Sheperd's Field Workshop2773106  
Salah Al-Shweiki Fashion Est.2745685 - 27709962745685shweikifashion@gmail.com,
The Holy Land Handicrafts Cooperative Society27730872773088hlcs@p-ol.com
The Good Shepherd For Oreintal souvenirs & Inv. Ltd27744852772577thegshepherd@yahoo.com
Al-Arja Textile Co. Ltd.27653452765346info@arja-textile.com ,http://www.arja-textile.com/contact.htm
Attalla T. Ind. Co. Ltd. (Olive W. Factory)022772710022773047attalla111@yahoo.com
Mohamed F.M. Al-Atrash &  Brothers27725602772560fahid83@yahoo.com
Al-Farah Workshop2775320 - 27753192775320 
Alyatem Olive Wood Factory27752032775115 
Tamir Mother pearl & O. Wood Factory27741212774121 
Isabell Trading & Import Co27491622766987isabellholyland@gmail.com,
Al-Sha'rawi Imprting Company22280202250706 
Edaisko22293302220866ashy london@hotmail.com
Al-deek Al-Thahabee Textile Company22336782234575aldeek@hebronet.com
Khadder Dweik Fashion Exhibition 22281682251869 
Al-Sa'adie Textile Factory 22280542228054 
Aljenan green clothes and Nfouteh Co 22285602229981green_garden2008@hotmail.com
Hatem Shawar Fashion Exhibition 22202952220295aqsa@hebronet.com
Al-Tamimi Fashion Partnership 2228530  
Ashour Manufacturing & Trade Company 22305332231130ashouri@naseej.com
Ameen Al-Ashee Fashion Exhibition 22284672220083 
Supertex For Clothes22522162220240 
Zahret Al-Muda'an Fashion Company22271562218676zahrat_almadaen1990@yahoo.com
Sun Gdeef Trade & Manufacturing Company22709602270211 
Paris Garments Company22303422233592aldeekcompany2@yahoo.com
Jerusalem Mattresses Factory23497872349787 
Paphos Import and Marketing23270642327064radrad1828@yahoo.com- Abasssayed@yahoo.com
 Al Obaid International Trading Company23111232311215 
Abo bdair co. for import & export29409562940956 
Yassin gallery29420792942079nedalyaseen@yahoo.com
Modern woman29401132940113Mar_rai@windowslive.com
Al ashkar gallery for fashion2940166**** 
Ladies palace29425362947630 
Al hasna gallery – fashion29404442940444 
Azad for fashion29462202940005Soso_barham_1971@hotmail.com
 Al-Kamal Fashion & Trading Co.29844332965539 
Abu Laban Stores for General Trading29732142973214 
Al- Aqssa Trading Stores29721362972136 
Al-Aqsa Company for carpeting29529792952979 
Al-Fakhoury Clothes Store29578112957811 
Areej Alzohor Investment, Import & Export Company29596702953847 
Basem Fashion29558222955122 
California's Fashion Company24010202401808 
Heliopoles29526772961481 
INJEL Trading for Kids Clothes Stores29665362810243 
Khalejeya Boteak29539292953929khaligia@hotmail.com
Mekkawi Trading 29676782967678ra7omikhawi@hotmail.com
Rama Factory29889192988919nee1511@hotmail.com
Roperto Trading & Marketing Com.29661282967360 
Samar Clothes29513632951135 
Sawalhi Center29530532953054 
Taher 2 Fashion29767392900029 
Target Clothes Trading Co.29869562986956 
Tayem Trading Establishment5980270916281433 
Top Style29030142903014 
Z & S Trading Co.29747822974782 
Alradwan For Marking clothes CO    
Company Fleifel Trade and Industry Textile2675927 flefel_co@hotmail.com
Foundation Alshres for import and marketing0599200010 sariselli@hotmail.com
Al- hoda textile factory9234542092345420 
Al Ostath Company for Trade and Industry8285466582854440 
Aldwaik Fashion Company22961172296117 
ALhodalis textile printing factory2274138622745308 
ALithad Socks company2274784322770874 
ALmkarker for Textiles2277737722777378 
Belal Co . for General trading8280348582803487 
Fleifel trading textile industry company9267592792678049 
Hmouda Company9267499492684994 
Models Textile company2277204822772096 
National textile company2274262222770891 
O.B.G Arja bros textile2276534522765346 
Sotex for undegarments textile2274176022766132 
Sun Fashion2234277722342777