GönderenKonu: Poland Shoe Importers  (Okunma sayısı 817 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Poland Shoe Importers
Tarih : 05-04-2016 Saat : 16:15

Poland Shoe Importers


Tags: footwear importers from Poland,Poland shoe importers,,Poland shoe buyers

Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Harispal+48 32 2948039+48 32 2948039biuro@harispal.plhttp://www.harispal.pl
Malbut Zakład Produkcyjno-Handlowy; Anna Malinowska+48 48 3213355+48 48 3213356  
Gumplast Podhale Sp. z o.o.+48 18 2649749+48 18 2649584gumplast@neostrada.plhttp://www.gumplast.neostrada.pl
M.B. Market Ltd Sp. z o.o.+48 22 7116666+48 22 7116601mbmarket@mbmarket.com.plhttp://www.mbmarket.com.pl
Kondor Sp. z o.o.+48 42 2721000+48 42 2721001kondor@kondor.com.plhttp://www.kondor.com.pl
MSUC Sp. z o.o.+48 55 2797026+48 55 2797060handlowcy@msuc.com.plhttp://www.msuc.com.pl
D.A.P.+48 42 6594241+48 42 6594241tapicerki@tapicerki.plhttp://www.tapicerki.pl
Nikta PPH+48 33 8125809+48 33 8123820nikta@nikta.plhttp://www.nikta.pl
Abimex Sp. z o.o.+48 42 6527722+48 42 6522931info@abimex.plhttp://www.abimex.pl
Semaco Sp.j. Firma Usługowo-Handlowa+48 12 6432588+48 12 6801020krakow@semaco.com.plhttp://www.semaco.com.pl
Semaco+48 32 2009060+48 32 2009060katowice@semaco.com.plhttp://www.semaco.com.pl
POHLTEX POHL & KACZMAREK SPÓŁKA JAWNA+48 61 8305794+48 61 8305794pohltex@pohltex.plhttp://www.pohltex.pl
Tito Sp. z o.o.+48 33 8737608+48 33 8737608tito@tito.plhttp://www.tito.pl
Szwalmasz Sp.j. Wiesław Gajda, Włodzimierz Krajewski+48 42 6363612+48 42 6364043biuro@szwalmasz.com.plhttp://www.szwalmasz.com.pl
MSUC Sp. z o.o.+48 55 2797026+48 55 2797060handlowcy@msuc.com.plhttp://www.msuc.com.pl
Bosmann Sp. z o.o.+48 42 6849800+48 42 6848808bosmann@bosmann.com.plhttp://www.bosmann.com.pl
Intex Sp. z o.o.+48 32 2818781+48 32 2818781intex@intex.bytom.plhttp://www.intex.bytom.pl
Hala Ludowa Wrocławskie Przedsiębiorstwo Sp. z o.o.+48 71 3475150+48 71 3486851zarzad@halaludowa.wroc.plhttp://www.halaludowa.wroc.pl
ARS Polona SA Centrala Handlu Zagranicznego+48 22 5098600+48 22 5098610arspolona@arspolona.com.plhttp://www.arspolona.com.pl, http://www.bookfair.pl
Mado-Media Sp. z o.o.+48 58 6920557+48 58 6828854mado@madomedia.plhttp://www.madomedia.pl, http://www.nimlok.pl, http://www.alusign.pl
Soma Sp.j. Agencja+48 22 6497669+48 22 6497683info@lightfair.plhttp://www.soma.info.pl, http://www.lightfair.pl, http://www.elektroinstalacje.pl
Artim Sp. z o.o. Krakowskie Przedsiębiorstwo Wytwórczo-Usługowe+48 12 4216712+48 12 4218699artim@plusnet.plhttp://www.kiermasze.com.pl
MTPolska Sp. z o.o. Międzynarodowe Targi Polska+48 22 5293900+48 22 5293976info@mtpolska.com.plhttp://www.mtpolska.com.pl, http://www.ttwarsaw.pl, http://www.inicjatywa.info, http://www.targieurolab.pl, http://www.sportrekreacja.pl, http://www.infrastruktura.info, http://www.targilato.pl
Multi Communications Sp. zo.o.+48 22 8450436+48 22 8456592multi@multipr.plhttp://www.multipr.pl
Hotel Orbis Posejdon Gdańsk+48 58 5113000+48 58 5113200posejdon@orbis.plhttp://www.orbis.pl
Wats Sp. z o.o.+48 32 2226057+48 32 2226057wats@wats.plhttp://www.wats.pl
Consul Krzysztof Bernaś+48 32 7881667+48 32 7881666consul@consul.plhttp://www.consul.pl
Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.+48 61 8692000+48 61 8665827info@mtp.plhttp://www.mtp.pl
Qlu Sp. z o.o.+48 22 3202939+48 22 3202930biuro@qlu.com.plhttp://www.qlu.com.pl
Międzynarodowe Targi Szczecińskie Sp. z o.o.+48 91 4644401+48 91 4644402office@mts.plhttp://www.mts.pl
Eltar+48 22 6171202+48 22 6170733biuro@eltar-targi.com.plhttp://www.eltar-targi.com.pl
Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego+48 52 3867200+48 52 3867227sekretariat@odrminikowo.com.plhttp://www.kpodr.pl
Explorer Tour Operator Poland+48 32 6094032+48 32 7816537explorer@ka.onet.plhttp://www.egzotycznewyprawy.com.pl, http://www.explorer.net.pl