GönderenKonu: Poland Packaging Machine Importers  (Okunma sayısı 543 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Poland Packaging Machine Importers
Tarih : 05-04-2016 Saat : 14:49

Poland Packaging Machine Importers


Tags: Poland packaging machine importers,Poland packaging machine buyers

Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
CAN-PACK SA+48 12 6623403+48 12 6623419canpack@canpack.euhttp://www.canpack.eu
Komplex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe; Witold Korytowski+48 61 8470427+48 61 8480832komplex@komplex.plhttp://www.komplex.pl
Mostostal Puławy SA Grupa Mostostal Warszawa SA+48 81 8876543+48 81 8876743marketing@mostostal-pulawy.com.plhttp://www.mostostal-pulawy.com.pl
Polpack Sp. z o.o. Oddział Katowice+48 32 2553180+48 32 2553180katowice@polpack.plhttp://www.polpack.pol.pl
Polpack Sp. z o.o. Oddział w Gdyni+48 58 6291545+48 58 6291545gdynia@polpack.plhttp://www.polpack.pl
Tetra Pak Sp. z o.o.+48 22 5434000+48 22 5434001tetrapak.polska@tetrapak.comhttp://www.tetrapak.pl
Foss Polska Sp. z o.o.+48 22 6449905+48 22 6449920foss@foss.plhttp://www.foss.dk
Polteron Engineering Sp. z o.o.+48 12 2629212+48 12 2629214polteron@polteron.plhttp://www.polteron.pl
Pollco-Polen Sp. z o.o.+48 61 8673651+48 61 6390581pollco@pollco.pol.plhttp://www.pollco.pl
Alter SA+48 61 8146290+48 61 8146290alter@altersa.plhttp://www.altersa.pl
Redgaz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług i Produkcji+48 91 3416643+48 94 3426880redgaz@redgaz.com.plhttp://www.redgaz.com.pl
Fenix Systems Sp. z o.o.+48 22 7155253+48 22 7565676biuro@fenixsystems.com.plhttp://www.fenixsystems.com.pl
GEA 2H Water Technologies Sp. z o.o.+48 32 2899590+48 32 3872139biuro@gea-2h.plhttp://www.gea-2h.pl
NEWAG S.A.+48 18 4496360+48 18 4496366newag@newag.plhttp://www.zntkns.pl
Drewmax Sp. j. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Tadeusz Sąsiadek i wspólnicy+48 77 4810122+48 77 4816251drewmax@drewmax.net.plhttp://www.drewmax.net.pl
Separator Service Sp. z o.o.+48 22 7506030+48 22 7500780biuro@separator.plhttp://www.separator.pl
Empra Mariusz Kucharczyk+48 22 4863292+48 22 4863226sklep@lepsze-zgrzewanie.plhttp://www.lepsze-zgrzewanie.pl
Manuli Ekobal Sp. z o.o.+48 71 3467921+48 71 3467920info@manuliekobal.plhttp://www.manuliekobal.pl
Noram Sp.j. Zakład Handlowo-Usługowy+48 32 2854806+48 32 3847154noram@pro.onet.plhttp://www.noram.com.pl
PAKOREX Wspólnicy Ziarno Sp.j.+48 32 6478650+48 32 6478658biuro@pakorex.plhttp://www.pakorex.pl
Cezal SA Wroclaw Centrum Zaopatrzenia Medycznego; Oddział Kraków+48 12 6551088+48 12 6551103cezal@cezal.krakow.plhttp://www.cezal.krakow.pl
Interchemia Biuro Handlu Zagranicznego+48 32 2995845+48 32 2995845 http://www.interchemia.com
Inter-ZOO PPH+48 12 2742792+48 12 2742718biuro@inter-zoo.plhttp://www.inter-zoo.pl
Ricco International Trade & Consultancy+48 22 8678450+48 22 6622940ricco@ricco.com.plhttp://ricco.com.pl
Tomaszowska Fabryka Filców Technicznych Sp. z o.o.+48 44 7242331+48 44 7246082marketing@tfft.com.plhttp://www.tfft.com.pl
Pol-Welt Maszyny-Narzędzia-Zaopatrzenie Przemysłu+48 32 7574417+48 32 7574435pol-welt@pol-welt.com.plhttp://www.pol-welt.com.pl
PackPlus Sp.j. Ewa i Mirosław Wyrzykowscy+48 85 6515870+48 85 6515870biuro@packplus.plhttp://www.packplus.pl
POL-GLASS Sp.j. K. Górnicki, A. Bomba+48 91 8811900+48 91 8811919office@pol-glass.comhttp://www.pol-glass.com
Instalexport SA+48 22 7332600+48 22 8264446inexin@instalexport.com.plhttp://www.instalexport.pl
Inofama SA+48 52 3550260+48 52 3532103handel@inofama.com.plhttp://www.inofama.com.pl
Polpack Sp. z o.o.+48 22 8143220+48 22 8143882commerce@polpack.plhttp://www.polpack.pl
Polpack Sp. z o.o. Oddział w Łodzi+48 42 6529520+48 42 6529520lodz@polpack.plhttp://www.polpack.pl
Avargraf Sp. z o.o.+48 22 3313333+48 22 3313334avargraf@avargraf.com.plhttp://www.avargraf.com.pl
AMB Klima Sp. z o.o.+48 52 3441378+48 52 3441378biuro@amb-klima.plhttp://www.amb-klima.pl
Pur-Pap Zakład Mechaniki Maszyn i Poliuretanów+48 42 6333138+48 42 6333138  
Eurowater Sp. z o.o.+48 22 7228025+48 22 7228026info@eurowater.plhttp://www.eurowater.pl
BIONAFT Saracyn Tomaszewski Sp.j.+48 41 3693770+48 41 3425590biuro@bionaft.plhttp://www.bionaft.pl
FILTROPOL SP.J.+48 33 8430907+48 33 8430808sekretariat@filtropol.com.plhttp://www.filtropol.com.pl
Hasta Sp. z o.o. Hurtownia+48 71 3773800+48 71 3773814hasta@hasta.plhttp://www.hasta.pl
WPPU Sumax Sp. z o.o.+48 12 4136964+48 12 4119118sumax@sumax.com.plhttp://www.sumax.com.pl
Top Technik+48 32 3354002+48 32 3354002biuro@toptechnik.plhttp://www.toptechnik.pl
Kram Sp. z o.o.+48 55 2481178+48 55 2481178joanna_k@krammax.com.plhttp://www.krammax.com.pl
pf electronic Sp. z o.o.+48 32 2562533+48 32 2562543info@pf-electronic.plhttp://www.pf-electronic.pl
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej SA w Radzyniu Podlaskim+48 83 3529261+48 83 3529264pks@pks-radzyn.plhttp://www.pks-radzyn.pl
Emipro Sp. z o.o.+48 12 2882959+48 12 2882959emipro@dioksyny.com.plhttp://www.dioksyny.com.pl
Julimex Jerzy Jankowski+48 42 6860957+48 42 6860957julimex@julimex.net.plwww.julimex.net.pl
Hitin Sp. z o.o.+48 32 3534131+48 32 3534131hitin@hitin.plhttp://www.hitin.pl
AKE Sp. z o.o.+48 42 2131120+48 42 2131622ake@ake.com.plhttp://www.ake.com.pl
P.W. Techsam Woch Sp.j. Wyposażenie Warsztatów Samochodowych+48 81 4446373+48 81 4446050techsam@techsam.com.plhttp://www.techsam.com.pl, http://www.jonnesway.pl
Plast Sp. z o.o.+48 42 6812428+48 42 6833949plast@plast.euhttp://www.plast.eu
ReMo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe+48 81 4731370+48 81 4731374remo-pulawy@iq.plhttp://www.remo-pulawy.pl
Techmat+48 22 8678439+48 22 8670704info@wypelniacze.plhttp://www.wypelniacze.pl, http://www.techmat.biz
HERMETIC-PUMPEN Sp. z o.o. Oddział w Polsce+48 32 3264765+48 32 3264767 http://www.hermetic-pumpen.pl