GönderenKonu: Poland Furniture Importers  (Okunma sayısı 827 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Poland Furniture Importers
Tarih : 05-04-2016 Saat : 14:27

Poland Furniture Importers


Tags: Poland furniture importers,Poland furniture buyers

Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Grygier-Granit Firma Kamieniarska+48 68 3286972+48 68 3204917office@grygier-granit.plhttp://www.grygier-granit.pl
Bonamed Biuro Handlowe Bożena Rautenstrauch+48 22 6105628+48 22 6122027bonamed@bonamed.plhttp://www.bonamed.pl
Inter Sp. z o.o.+48 32 3266611+48 32 3265360inter@inter-pr.com.plhttp://www.inter-pr.com.pl
Scharlab Polska Sp. z o.o.+48 91 5735001+48 91 5735008agatpoland21@scharlab.comhttp://scharlab.com
KW Trade Sp. z o.o.+48 12 6502680+48 12 6502690biuro.krak@kwtrade.com.plhttp://www.kwtrade.com.pl
Marbet Sp. z o.o.+48 33 8127100+48 33 8127103marketing@marbet.com.plhttp://www.marbet.com.pl
Steinpol OK Meble Sp. z o.o.+48 68 3242915+48 68 3242915steinpol@steinpol-ok.com.plwww.steinpol-ok.com.pl
Plastpur Sp. z o.o.+48 52 3422313+48 52 3422174info@plastpur.plhttp://www.plastpur.pl
Tarmet Sp.j. Jerzy, Paweł i Michał Piaskowscy+48 61 8147070+48 61 8164378 http://www.tarmet.eu
Euro-Trade Sp. z o.o. Sp.k.+48 12 6144100+48 12 6144201office@euro-trade.plhttp://www.euro-trade.pl, http://www.starpak.pl
Amara Sp. z o.o.+48 91 4892520+48 91 4892520studio@kolorowe-kuchnie.plhttp://www.kolorowe-kuchnie.pl
Ruch SA Oddział Pomorski w Szczecinie; Zespół w Koszalinie+48 94 3424076+48 94 3426131 http://www.ruch.com.pl
HTH EKSPERT w KUCHNI Sp. z o.o.+48 22 6754065+48 22 6790775info@hth.plhttp://www.hth.com.pl
Książnica Polska Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne+48 89 5274421+48 89 5274421ksiaznica@ksiaznica.plhttp://www.ksiaznica.pl
JBS Kisielewski-Turos-Kisielewski+48 58 5220250+48 58 5220251info@goldwell.plhttp://www.goldwell.pl, http://www.kmscalifornia.com
Business Design+48 71 3284950+48 71 3280072biuro@bdesign.com.plhttp://www.bdesign.com.pl
Esdent Dental Equipment Wojciech Baziuk+48 71 3540217+48 71 3540217biuro@ede.plhttp://www.ede.pl
MG System Producent Mebli+48 91 4634253+48 91 8861929mgsystem@mgsystem.plhttp://www.mgsystem.pl
Meble Kuchenne Stanisław Siemieniako+48 85 6543560+48 85 6543560meble@siemieniako.plhttp://www.siemieniako.pl
Wood-Pol Sp. z o.o. FPUH+48 94 3757295+48 94 3757295sales@woodpol.com.plhttp://www.woodpol.com.pl
Ringpol Sp. z o.o. Sp.k.+48 13 4651521+48 13 4623027office@ringpol.plhttp://www.ringpol.pl, http://www.mebleringpol.pl, http://www.bezpieczne-nawierzchnie.com
Prawda Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno-Usługowe+48 87 5230088+48 87 5230463info@prawda.net.plhttp://www.prawda.net.pl
Formcom Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej+48 95 7583633+48 95 7582636formcom@neostrada.plhttp://www.formcom.meble.pl
Furniko Fabryka Mebli Biurowych+48 94 3415462+48 94 3408199biuro@furniko.plhttp://www.furniko.pl
BIURO STYL Sp. z o.o.+48 61 8711201+48 61 8767123office@biuro-styl.plhttp://www.biuro-styl.pl
Herlitz Sp. z o.o. Biuro Handlowe+48 71 3275527+48 71 3275527wroclaw@herlitz.plhttp://www.herlitz.pl
Medus Sp. z o.o.+48 74 8100985+48 74 8190700medus@medus.com.plhttp://medus.com.pl
Metalowiec Spółdzielnia Inwalidów; Zakład Pracy Chronionej+48 77 4104159+48 77 4104264metalowiec@metalowiec.com.plhttp://www.metalowiec.com.pl
Euroline Sp. z o.o.+48 65 5292920+48 65 5292809office@euroline.net.plhttp://www.euroline.net.pl
TM STEEL+48 56 6823650+48 56 6835071drutpol@tmsteel.plhttp://www.tmsteel.pl
Reiter Design Team+48 24 2644516+48 24 2644516reiterdesignteam@gmail.comhttp://www.reiterdesignteam.pl, http://www.meblujonline.pl
KFM Furniture Sp. z o.o.+48 17 2271555+48 17 2271510kolbfm@pro.onet.plhttp://www.paidi.de
Bartex Agencja Handlowo-Usługowa Zbigniew Smolanko+48 89 5352507+48 89 5352507kopiarki@bartex.plhttp://www.bartex.pl
New Brand+48 18 4408638+48 18 3492638lather@newbrand.plhttp://www.sklep.newbrand.pl, http://leather.newbrand.pl/
Mebin Stolarstwo Import Eksport Andrzej Binkowski+48 44 6820824+48 44 6820832mebin@mebin.plhttp://www.mebin.pl
Extrudan Sp.z o.o.+48 61 8143358+48 61 8143003office@extrudan.comhttp://www.extrudan.com
Wodar Sp z o.o.+48 71 3462621+48 71 3462769wodar@wodar.plhttp://www.wodar.pl
Nowy Styl Sp. z o.o.+48 13 4376100+48 13 4362603marketing@nowystyl.com.plhttp://www.nowystyl.com.pl