GönderenKonu: Poland Flour Importers  (Okunma sayısı 599 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
Poland Flour Importers
Tarih : 05-04-2016 Saat : 14:18

 Poland Flour Importers


Tags: Poland flour buyers, Poland flour importers
 
Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Cukrohurt Sp. z o.o.+48 25 6402490+48 25 6402499cukrohurt@cukrohurt.com.plhttp://cukrohurt.com.pl
Konpack Firma Handlowa-Usługowa; Jacek Sobczyński+48 63 2427147+48 63 2427148firma@konpack.plhttp://www.konpack.pl
Top-Plant S.c. Gospodarstwo Ogrodnicze+48 91 4894683+48 91 4394683biuro@topplant.plhttp://www.topplant.pl
Fenix Systems Sp. z o.o.+48 22 7155253+48 22 7565676biuro@fenixsystems.com.plhttp://www.fenixsystems.com.pl
Waza Sp. j. Hurtownia. Ryszard Przybyła, Ewa Mądrzejewska, Piotr Przybyła+48 91 4837602+48 91 4851601hurtowniawaza@wp.pl 
Proko Sp. z o.o. Firma Projektowo-Konsultingowo-Wdrożeniowa+48 32 2662000+48 32 2662100filtry@proko.plhttp://www.proko.pl
Ambasador 92 Sp.j. A. Adamek, K. Jakubowski, J. Kopera+48 22 7113333+48 22 7113334a92@ambasador92.plhttp://www.ambasador92.pl
Bajer Sp. j. Zofia Kos, Kazimierz Śliwa, Jan Kos+48 18 4428955+48 18 4426685biuro@bajer.info.plhttp://www.bajer.info.pl
K-2 Krzysztof Kluzek+48 22 8461574+48 22 8462534info@k-2.com.plhttp://www.kluzek.pl
Temar Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe+48 32 3513160+48 32 3513161info@temar.plhttp://www.temar.pl
Monna Sp. z o.o.+48 33 8184705+48 33 8184706monna@monna.com.plhttp://www.monna.com.pl
Hero Polska Sp.z o.o.+48 22 5742320+48 22 5742330hero@hero.plhttp://www.hero.pl, http://www.corny.pl,
http://www.schwartau-extra.pl
Chemia-Lublin SA Przedsiębiorstwo Handlowe+48 81 7488510+48 81 7440777trade@chemia.lublin.plhttp://www.chemia.lublin.pl
Agro-Wodzisław Sp. z o.o.+48 32 4551051+48 32 4552757sekretariat@agro-wodzislaw.plhttp://www.agro-wodzislaw.pl
Cezar SA+48 85 7402540+48 85 7418822cezar@cezar.plhttp://www.cezar.pl
PROGRESS WAGOTRONIC SA+48 32 2544287+48 32 2544287progress@wagi.plhttp://www.wagi.pl
Mlekoma Sp. z o.o.+48 22 6161243+48 22 6163775sekretariat@mlekoma.comhttp://www.mlekoma.com
AGROL Sp. z o.o.+48 23 6791010+48 23 6791118sekretariat@agrol.euhttp://www.agrol.eu
AGROHURT SA Podkarpackie Centrum Hurtowe+48 17 8672465+48 17 8611717sekretariat@agrohurtsa.plhttp://www.agrohurtsa.pl
Cream Sp. z o.o.+48 32 6040700+48 32 6040077cream@cream.plhttp://www.cream.pl
Agrotrade Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe; Export-Import+48 22 8270150+48 22 8280079agrotrade@agrotrade.com.plhttp://www.agrotrade.com.pl
Samopomoc Chłopska Gminna Spółdzielnia+48 87 5161050+48 87 5161072  
Hiestand Polska Sp. z o.o. Piekarnia Szwajcarska+48 22 7557711+48 22 7557717hiestand@hiestand.plhttp://www.hiestand.pl, http://www.hiestand.pl
TAGO Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego+48 22 7867160+48 22 7867166tago@tago.com.plhttp://www.tago.com.pl
Polmarkus Sp. z o.o. Zaopatrzenie Cukierni,
Piekarni, Lodziarni i Gastronomii
+48 32 3019100+48 32 3019119biuro@polmarkus.com.plhttp://www.polmarkus.com.pl
Agro-Meyer Sp. z o.o.+48 95 7632223+48 95 7632223agro-meyer@neostrada.plhttp://www.agro-meyer.pl
Agro-Promes Sp.j. B. Sokołowski, W. Świątek+48 95 7475119+48 95 7472653info@agro-promes.plhttp://www.agro-promes.pl
AKO SA+48 52 3420966+48 52 3421339ako@ako.com.plhttp://www.ako.com.pl
Daphnia Krzysztof Madej+48 12 2880850+48 12 2511430biuro@daphnia.plhttp://www.daphnia.pl
Overlack Sp. z o.o.+48 42 2704400+48 42 2704401 http://www.overlack.com.pl
Polryza Sp z o.o.+48 61 4366591+48 61 4379140biuro@polryza.com.plhttp://www.polryza.com.pl
Acor Firma Handlowa+48 62 7255770+48 62 7255777biuro@acor.infohttp://www.acor.info
Agromec Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego+48 91 4694040+48 91 4693410handlowy@agromec.plhttp://www.agromec.pl
Akord Sp. z o.o.+48 81 5250022+48 81 5255482akord@akord.lublin.plwww.akord.lublin.pl
Proplastic Sp. z o.o.+48 52 3812502+48 52 3812508proplastic@proplastic.com.plhttp://www.proplastic.com.pl
Hanplast Sp. z o.o.+48 52 3234200+48 52 3234299hanplast@hanplast.comhttp://www.hanplast.pl
FoddCare Sp.z o.o.+48 12 3566000+48 12 2852506info@foodcare.plhttp://www.foodcare.pl
Healthy Food Production SA+48 71 3110544+48 71 3110545sonko@sonko.comhttp://www.sonko.com
Minerals Mining Group SA+48 32 2620396  http://www.mineralsmg.pl,
http://www.centrumkamienia.com.pl