GönderenKonu: England Plastic Packaging Importers  (Okunma sayısı 667 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 675
  • Üyelik Tarihi:
England Plastic Packaging Importers
Tarih : 04-04-2016 Saat : 14:08

England Plastic Packaging Importers


Tags: England,UK,Great Britain,Scotland,Wales,Ireland,plastic packaging machine,importers,buyers,import bill of lading

  Importer Company NameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Tripak Ltd+44 191 495 0101+44 191 495 0404william@tripakltd.comhttp://www.tripakltd.com
Waller Eurosel+44 1942 234897+44 1942 496276info@waller-eurosel.co.ukhttp://www.waller-eurosel.co.uk
Tri Pack Supplies Ltd+44 23 9232 6696+44 23 9221 4447sales@tripack.co.ukhttp://www.tripack.co.uk
Cox Wokingham Plastics Ltd+44 118 977 4861+44 118 977 1708sales@cwpl.nethttp://www.cwpl.net
Cookmate (Chicor Ltd) +44 1271 373341sales@cookmatesouthwest.co.ukhttp://www.cookmatesouthwest.co.uk
Jubb Ltd+44 116 212 1212+44 116 212 1313sales@jubbuk.comhttp://www.jubbuk.com
Corsehill Packaging Ltd+44 1294 275133+44 1294 312300sales@gmccorsehill.co.ukhttp://www.gmccorsehill.co.uk
Fenner Paper Co. Ltd+44 1732 771100+44 1732 771103lorna@fennerpaper.co.ukhttp://www.fennerpaper.co.uk
C B Frost & Co. Ltd+44 121 773 8494 info@cbfrost-rubber.comhttp://www.cbfrost-rubber.com
Robins Paper Bag Co. Ltd+44 1227 714933+44 1227 719750info@robinspkg.co.ukhttp://www.robinspkg.co.uk
Reddipak Ltd+44 1789 720999+44 1789 298911info@reddipak.co.ukhttp://www.reddipak.co.uk
Cory Logistics Ltd+44 23 8022 7338+44 23 8023 7479corysoton@cory.co.ukhttp://www.cory.co.uk
Fleximas Ltd+44 1283 841800+44 1283 841801enquiry@flexibulk.co.ukhttp://www.flexibulk.co.uk
British & Continental Traders Ltd+44 1442 877415+44 1442 872782sales@b-ct.co.ukhttp://www.b-ct.co.uk
Terinex Ltd+44 1234 364411+44 1234 271486paul@terinex.co.ukhttp://www.terinex.co.uk
E M C Advertising Gifts Ltd+44 8453 451064+44 8453 451065simonkay@emcadgifts.co.ukhttp://www.emcadgifts.co.uk
GPX Plastics Ltd+44 121 580 3080+44 121 580 3081enquiries@gpxgroup.comhttp://www.gpxgroup.com
Continental Chefs Supplies+44 8081 001777+44 8081 002777sales@chefs.nethttp://www.chefs.net
Coster Aerosols+44 1438 367763+44 1438 728305info@coster.comhttp://www.coster.co.uk
Data Plastics+44 1993 700777+44 1993 700555sales@dataplastics.co.ukhttp://www.dataplastics.co.uk
Ambassador Packaging Ltd+44 1606 567000+44 1606 567001ambassador@ambassador-antalis.co.ukhttp://www.ambassadorpackaging.com
Resin Technical Systems (a division of R.M.P Plastics Ltd)+44 23 9258 5899+44 23 9251 0306sales@resintek.co.ukhttp://www.resintek.co.uk
Recticel Corby+44 1536 402345+44 1536 400524miller.chris@recticel.comhttp://www.recticel.com
Wrapid Manufacturing Ltd+44 1274 220220+44 1274 736195sales@wrapid.co.ukhttp://www.wrapid.co.uk
Bemis Swansea Ltd+44 1792 784700+44 1792 784784info@bemis.comhttp://www.bemis.com
G R P Ltd+44 115 924 3244+44 115 924 3236sales@fibreglass.nethttp://www.grpltd.net
G M C Corsehill+44 1294 322807+44 1294 312300sales@gmccorsehill.co.ukhttp://www.corsehill.co.uk
The Adelphi Group+44 1444 472300+44 1444 472329philholland@adelphi.uk.comhttp://www.adelphi.uk.com