GönderenKonu: England Milling Machine Importers  (Okunma sayısı 660 defa)

idareci

  • Site Yöneticisi
  • İleti: 668
  • Üyelik Tarihi:
England Milling Machine Importers
Tarih : 04-04-2016 Saat : 13:54

England Milling Machine Importers


Tags: England,UK,Great Britain,Scotland,Wales,Ireland,milling machine ,importers,buıyers,import bill of lading

Company nameTelephone numberFax numberE-mail addressWebsite
Fanuc FA UK Ltd+44 1895 634182+44 1604 744131info@fanuc.co.ukhttp://www.fanuc.eu
Turner Tools Ltd+44 1424 853055+44 1424 851085turnertools@turnertools.comhttp://www.turnertools.com
Turner Electronics+44 20 8668 0821+44 20 8668 2782aj-turner@turnerelectronics.co.ukhttp://www.turnerelectronics.co.uk
Accurate Cutting Services Ltd +44 1527 527541sales@accurate-cutting.co.ukhttp://www.accurate-cutting.co.uk
Macinnes Tooling Ltd+44 1436 676913+44 1436 678877sales@macinnes.co.ukhttp://www.macinnes.co.uk
C Dugard Machine Tools Ltd+44 1273 732286+44 1698 300258info@dugard.co.ukhttp://www.dugard.com
Jefferson Tractors Ltd+44 1228 675451+44 1228 675363sales@jeffersontractors.co.ukhttp://www.jeffersontractors.co.uk
Dennis Barnfield Ltd+44 1524 733422+44 1524 736450info@dennisbarnfield.co.ukhttp://www.dennisbarnfield.co.uk
Capital Equipment & Machinery Ltd+44 1784 456151+44 1784 466481sales@capital-equipment.comhttp://www.capital-equipment.com
Forward Fabrications Ltd+44 1332 833000+44 1332 833000keithclarke10@aol.comhttp://www.sandyford.co.uk
J J Farm Services Ltd+44 1242 620631+44 1242 620423sales@jjfarm.co.ukhttp://www.jjfarm.co.uk
British & Continental Traders Ltd+44 1442 877415+44 1442 872782sales@b-ct.co.ukhttp://www.b-ct.co.uk
D M G UK Ltd+44 1582 570661+44 1582 593700richard.watkins@gildemeister.comhttp://www.gildmeister.com
B S A Tuberunner+44 23 8036 6410+44 23 8039 9113tuberunner@bsa-regal.co.ukhttp://www.tuberunner.co.uk
Davy Markham Ltd+44 114 244 9971+44 114 244 9641sales@davymarkham.comhttp://www.davymarkham.com
Smeaton Hanscomb & Co. Ltd+44 1494 521051+44 1494 461176sales@smeathans.plus.comhttp://www.smeathans.plus.com
Ben Burgess Beeston+44 1328 701347+44 1328 700111raymondsumner@benburgess.co.ukhttp://www.benburgess.co.uk
Roemheld UK Ltd+44 121 453 1414+44 121 460 1798sales@roemheld.co.ukhttp://www.roemheld.co.uk
Takisawa UK Ltd+44 1527 522211+44 1527 510728takisawa@btconnect.comhttp://www.takisawa.com
Motivair Compressors Ltd+44 1992 704300+44 1992 704170enquiries@leachlewis.co.ukhttp://www.motivair.co.uk
Evergreen Tractors Ltd+44 1553 617666+44 1553 617673mail@evergreentractors.co.ukhttp://www.evergreentractors.co.uk
Western Harvesters Ltd +44 1373 831833r.hutchinson@westernharvesters.co.ukhttp://www.westernharvesters.co.uk
Southern Harvesters Ltd+44 1798 343660+44 1798 343640h.pullen@southernharvesters.co.ukhttp://www.southernharvesters.co.uk
Quality Engineered Products+44 1424 24 3720+44 1444 243720sales@qep.uk.comhttp://www.qep.uk.com
Haesler Machine Tools+44 1438 350835+44 1438 229482ben.haesler@ntlworld.com 
Hydraulic Equipment Supermarkets Ltd+44 1452 733100+44 1452 731637sales@dowco.co.ukhttp://www.grouphes.com
Halko UK Ltd+44 1904 763095 info@halko.co.ukhttp://halko.co.uk