• https://www.facebook.com/importersearchengine
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905543163964
  • https://twitter.com/importersearch
  • https://www.instagram.com/importerssearchengine/
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
TurkExim - importers,database,list,directory

mart 2020 ihracat rakamları -DÜZCE

DÜZCE'NİN MART AYI (2020) İHRACAT REKORU


Güncelleme 2 Nisan  2020, TurkExim Importers Search Engine.https://www.facebook.com/importersearchengine https://api.whatsapp.com/send?phone=+905543163964 https://twitter.com/importersearch https://www.instagram.com/importerssearchengine/

 
 
TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi) verilerine göre ,Düzce'nin 2020 yılı mart ayı ihracatı bir önceki aya göre

18 milyon 169 bin 200 ABD Doları 
artarak 43 milyon 526 bin 320 ABD Doları olarak gerçekleşmiştir.Düzce,

mart ayında bir önceki aya göre ihracatını en fazla artıran 3.il olmuştur.


TİM verilerine göre Bolu'nun 2020  yılının mart ayı ihracatı bir önceki aya göre 902 bin 990 ABD 
Doları

azalarak 9 milyon 18 bin 950 ABD Doları olarak gerçekleşti.



Tablo 1 - İhracatı 1 milyon ABD Doları Artan İller (2020 Yılı)
ILLEROCAK   (1000 $)ŞUBAT   (1000 $)MART  (1000 $)ARTIŞ   (1000 $)
İZMIR878.674,34749.070,43795.409,5346.339,10
KOCAELI1.299.521,631.066.891,661.087.627,3020.735,65
DÜZCE20.351,9525.357,1243.526,3218.169,20
MANISA272.083,82310.532,31326.203,1515.670,84
AYDIN52.614,5142.759,2555.472,3412.713,09
RIZE8.568,267.971,6615.848,487.876,82
ANTALYA120.252,61114.908,14122.568,597.660,45
ELAZIĞ12.154,349.708,0616.541,926.833,86
GIRESUN17.246,1717.576,1222.494,614.918,49
SAMSUN63.585,2356.343,8761.194,904.851,03
KARABÜK29.834,1720.008,3124.719,764.711,45
GÜMÜŞHANE2.065,841.944,926.330,014.385,08
ZONGULDAK39.837,6912.195,2615.966,633.771,37
ANKARA619.467,89597.572,94601.290,553.717,62
ESKIŞEHIR89.380,0785.893,4889.490,563.597,08
AKSARAY9.728,066.810,469.125,872.315,41
KILIS2.342,322.377,564.296,711.919,15


Anahtar Kelimeler: Düzce'nin,ihracat rakamları,mart 2020,belli oldu

Yorumlar - Yorum Yaz
Turkexim Importers Search Engine-import data,customs data,shipment records,importers,buyers,trade data,competitive intelligence